ULUSLARARASI SEO ÇALIŞMALARI

YURTDIŞI FİRMALARINIZ İÇİN SEO HİZMETİ SAĞLIYORUZ 2001 YILINDAN GÜNÜMÜZE GÜVENİLİR SEO AJANSI

Başarılı kadromuzla SEO çalışmalarımızı 2001 yılından bu yana yönetmekteyiz.

Yurtdışı SEO Başlangıç Rehberi

Yurtdışına hizmet veren firmanıza ait web sitenizin doğal arama sonuçlarında daha iyi sıralamalarda yer alması için yapılan çalışmaların yönetimini üstlenmekteyiz. 2001 yılından günümüze bir çok Avrupa Ülkesi merkezli çalışmalar gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Türk SEM olarak başarı oranlarımızda Uluslararası SEO Danışmanlık hizmeti verdiğimiz kuruluşlar da mevcuttur.

Öncelikle belirtmemiz gerekli ki SEO çok kritik ve hassas bir çalışma alanıdır. İlgili tüm disiplinler yüksek bir hassasiyetle ve titizlikle ilerler. Firmanıza ait sitenizin mevcut gücünü ortaya çıkartacak tüm yeni teknolojik gelişmeleri sitenize uyguluyoruz. 

Yurtdışı SEO

Sıkça Sorulan Sorular

Uluslararası siteler hazırlama konusunda deneyiminiz nedir?

Türk SEM bir Web Tasarım ajansı olmamakla beraber kendi müşterilerimize ait web siteleri üzerinde yazılım ve tasarım çalışmaları yapmaktayız. Uluslarası web sitesi yapımı konusunda yazılım ekibimizin önemli deneyimleri ve birikimleri mevcuttur. Amerika merkezli İngilizce siteler, Arapça ve Almanca siteler hazırlanıp, yayına verilmiştir.

Ne kadar zamanda, nasıl sonuçlar bekliyorsunuz? Başarınızı nasıl ölçüyorsunuz? Projelerinizin ne kadar başarılı olduğunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Biz ajans olarak tüm dijital çözümleri bir arada sunduğumuzdan dolayı anlık olarak müşteri artışı beklemekteyiz. SEO Kanadında ise yükseliş istediğinizi biliyoruz. Fakat; biz agrasif bir oyuncu değiliz. Yüksek standartlarda hizmet veren kurumsa firmalarla çalışmaktayız ve zaman / taahhütte bulunmamız mümkün değildir. Siteniz / Projeniz çalışmalarımız sonrası "Kendini Gerçekleştirecektir.

Sitemizde yaptığınız değişikliklerin tümünü bizimle paylaşıp önerileriniz hakkında nedenleriyle birlikte bize ayrıntılı bilgi verecek misiniz?

Her SEO danışmanımız günlük yaptıkları çalışmaları raporlar halinde bizlerle paylaşır ve biz bu çalışmaları arşivlemekteyiz. Arşivlediğimiz içerikler içerisinde bazı verileri sizlerle paylaşmaktayız, bazı verileri ise paylaşmamaktayız. Paylaşabileceğimiz veriler talep halinde aylık rapora dahil edilebilir.

SEO performansımızı nasıl ölçümlendireceksiniz? Nasıl raporlayacaksınız?

Bizim için en büyük öncelik sektörün otoriter sitelerinden birisini kurmaktır. Bu bağlamda tüm çalışmalarımız / ekip arkadaşlarımız, SEO uzmanlarımız ellerinden geleni yapar, ilk sıralarda gelmek istediğinizi çok iyi anlıyoruz.

Fakat; şunu unutmayın ki; "Biz elinde sihirli bir değneği olan Hokkabaz değiliz. En iyi siteyi inşaa etmek, bunu ilk denek grubumuza göstermek, tepkiler almak ve daha iyisi için çalışmak zaman ister. Firmanız / Siteniz için en iyi olması gereken yere giderken engelleri kaldırırız, tüm teknik çalışmaları yaparız. Agrasif SEO metodu uygulamadığımızı bilmenizi isteriz. Biz en iyi / doğru siteyi inşaa sürecinde Proje Yönetimini yaparız. Başarı ancak tüm çarkların muntazam uyumu ile gerçekleşir."

SEO metodumuz bazı firmalarda tümevarım bazı firmalarda ise tümdengelim şeklinde ilerlemektedir.

Yurtdışı SEO Süreçleri İçin Tahmini Süre

Biz firmanıza ait web sitesi için en doğru hamleleri atıyoruz ve sitenizin eksiklerini bu süreçte düzeltiyoruz. Elbette kendi sektörünüzün otoriter sitesini kurmak için tüm ekibimiz ve proje geliştirme takımımız bunun için çalışıyor. Fakat; bu sürecin uzun ve zahmetli olduğunu bilmeniz gerekir.

Bir sürede bahsetmek yaptığımız iş için doğru değildir. Şunları rahatlıkla belirtebiliriz.

  • Daha hızlı bir siteye erişecek ve kullanıcı kaybını site hızından dolayı kaybetmeyeceğiz.
  • İçeriğimiz sayesinde yüzbinlerce kişiye ulaşacağız ve yardım edeceğiz. (marka fanatikleri)
  • Etkileşime daha fazla geçebilecekleri sektörünüzle entegreli bir site inşa edeceğiz.
No votes yet.
Please wait...

Farklı Ülkelerde Offpage SEO Sorunsalı Hakkında Yaklaşımımız

Yurtdışında en zahmetli süreçler sitedışı seo çalışmaları olmaktadır. Firmamıza ait ürün ve hizmetleri ulaştırmak için ilk kitleyi elde etme sürecimizde Almanya, Fransa ve İngiltere merkezli bazı önemli portallarla anlaşmamız vardır. Fakat Arapça’da ülke hedeflemesinde bazı önemli farklılıklar meydana geliyor. Hedeflenen ülke için Offpage SEO’yu ilgili firmaya özel yeniden kurgulamaktayız.

Yurtdışı SEO Çalışmaları Önceliğimiz Nedir?

Yurtdışı çalışma standartlarımız yurtiçi çalışma standartlarımız ile benzeşik ilerlese de katı olduğumuz çalışma sıralamamız mevcuttur. Öncelikle firmanın hizmet / ürünleri ile Google üzerinde gelmemiz gereken en doğru ülke ve kelime belirleme süreci vardır. Bu süreç Google Keyword Planner önemli bir yere sahiptir.

Kısacası; müşterimiz bir kelime belirlemez. Ürün ve hizmetleri için başlangıcı yani Niş alanı belirleyen kurumumuzdur. 

TÜRK SEM İLETİŞİM

Lütfen tüm bilgileri doldurunuz. En kısa sürede size temsilcimiz dönüş yapacaktır.

İhracat Yolculuğunuzda Başarılar.
TOP