TURİZM PAZARLAMA

Otel ve turizm firmanızı en doğru şekilde reklamlarını yönetmekteyiz

Türkiye'nin ende gelen otel reklam ajanslarından birisiyiz.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ OTEL REKLAM YÖNETİM HİZMETLERİ REKLAM AJANSLARINDAN TÜRK SEM İLE ŞU AN ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Başarılı kadromuzla onlarca turizm firmasının reklamlarınızı en başarılı şekilde yönetmekteyiz.

Otel Pazarlama

OTELİNİZİN REKLAM VE PAZARLAMASINI UZMAN KADROMUZA BIRAKIN 

Türk SEM olarak Turizm reklamcılığı konusunda 10 yıldan daha fazla bir deneyime sahibiz. Bu geçen zaman sürecinde başarıyla onlarca otelin reklam ve pazarlamasını üstlendik. Otel reklamlarınızda ilham alabileceğiniz içeriği sizler için kaleme aldık. Tüm reklam ve pazarlama konusunda yaptığımız çalışmalarda başarılı sonuçlar elde ettiğimizi söyleyebiliriz.

Otel Pazarlama Konusunda Neler Yapıyoruz?

 • En verimli şekilde Google Ads reklamları yapıyoruz. (Sertifikalı Google Adwords Ajansıyız)
 • Doğal arama sonuçları üzerinden araştırma yapan kitleye ulaşıyor ve aksiyon alan kullanıcıya dönüştürüyoruz.
 • Doğal sonuçlarda müşterinin %85'inin olduğunu biliyoruz, Otel ve Turizm sitelerinde SEO ihtiyacınız varsa bunun üzerinde çalışıyoruz.
 • Eğer yeterli Yerel SEO çalışmanız yoksa bunu ücretsiz yapıyoruz.
 • Facebook üzerinden özelleştirmeli şekilde reklamlarınızı veriyoruz.
 • Facebook ve Google Ads üzerinden Re-Marketing yapıyoruz.
 • Türkiye'nin en büyük haber sitelerinde otelinizin reklamlarını yayınlatıyoruz.
 • Türkiye'nin en çok yüklenen uygulamaları ile özel anlaşmalarımız var, otelinizle ilgili kampanyalar hakkında uygulama yükleyenleri bilgilendiriyoruz.
 • Siteniz yoksa kendi özel Otel web sitesi yazılımı çalışmamızı kuruyoruz.
 • Kendimize ait 100 web sayfasında (4 milyon ziyaretçi) otelle alakalı tanıtımlar geçmektedir.
 • Anlaşmalı otelimize geniş kapsamlı "İtibar Yönetimi" çalışması yapılmaktadır.
 • Burada paylaşamadığımız daha nice yeni reklam modeli ile otelinizin tanıtımlarını yapmaktayız.

Turizm Pazarlama Anlaşması Nasıl Yapılmaktadır?

Otel kontrat yetkilimiz iletişimde vermiş olduğunuz bilgilere göre otelinize gelmektedir. Oteliniz incelenmekte ve nasıl çalışacağımız konusunda sizi bilgilendirmektedir. 3 çeşit anlaşma söz konusundur. Bu 3 anlaşma arasından birisini seçmek size kalmaktadır.

Otel Reklamları Soru Cevap Etkinliği

8 Comments to “ Otel Reklamları”

 1. Saray says :Yanıtla

  Merhabalar ben şehir otelciliğinde instagram ve facebook reklamlarının etkisi nedir onu merak ediyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba

  1. Tahir Dinç says :Yanıtla

   Merhaba,

   Anlık müşteride sosyal medya reklamcılığı dönüşleri, Google Ads konusunda biraz daha zayıf kalıyor. Fakat; bulunduğunuz lokasyonda tanınmış bir otel olmak size her zaman değer katar. İlgili misafir o şehirde konaklayacaksa ilgili şehirde tavsiye isteme ihtimaline sahip. Sosyal medya reklamlarınızda kendi şehrinizi her yıl 1 kere tamamen bitirin. Fakat; reklamlarınızda mutlaka farklı yanınızı mesela şehir manzarası, muhteşem kahvaltı veya yarım pansiyon; temel öne çıkan özelliğinizi kendi lokasyonunuzda ki herkese ulaştırın. Otel reklamları bilmelisiniz ki bazen anlıktır, bazen ise bir süreç. Bütçenizi kontrol edin ve doğru şekilde parçalayın.

 2. Burhan Karaman says :Yanıtla

  Otelimiz reklamlarını sizlerle çalışırsak eğer ödeme miktarı ne kadar oluyor yani otel reklam fiyatları ne kadar acaba?

  1. Tahir Dinç says :Yanıtla

   Merhaba Burhan Bey,

   Türk SEM ile oteliniz reklamları için çalışmak istediğinizden dolayı teşekkür ederiz. Türk SEM, Reklam Hizmet Bedeli olarak yüzdelik olarak çalışmaktadır. Verdiğiniz reklamın yüzdelik olarak kısmıyla çalışır. Google Ads ve Facebook Ads reklamlarınızı uzun yıllardır başarıyla yönetmektedir.

 3. Serhat KARAPINAR says :Yanıtla

  Pansiyonumuzun yanına bungalowlar koyduk bunun reklamını yapmak istiyoruz ne yapmalıyız? İnstagrama reklam veriyoruz ama tam doluluga bu sene bir türlü ulaşamadık. Tavsiyelerinizi takip ediyor olacağım…

  1. Tahir Dinç says :Yanıtla

   Serhat Bey Merhaba,

   Biraz geç cevap yazdığımız için kusura bakmayınız. Instagram reklamlarında müşteriniz olma ihtimali olan kitleyi bitirdi iseniz, defalarca aynı kitleye reklam vermeniz çok gerekli değil. Benim tavsiyem Google Ads üzerinden reklam vermenizdir. Instagram üzerinde hedef kitlenizi yıl içerisinde 2 veya 3 kere bitirebilirsiniz. Eğer bu kitle çok yüksek bir ağırlıkta ise 1 defa bitirmelisiniz. Google Ads olarak daimi reklam vermeniz daha sağlıklı olacaktır. Burada aslında bu verilerin doğru yönetilmesi, doğru zamanlama ve doğru reklam seçimi profesyonellik içerir. Ajansımız ile çalışırsanız aynı reklam bütçesi ile %40’a varan çağrı artışı elde edebilirsiniz.

 4. Kadir says :Yanıtla

  Kastamonuda şehir oteli işletmemiz için reklam vermek istiyoruz, kendimiz versek nasıl olur veya sizle çalışsak nasıl bir ücretlendirme alıyorsunuz?

 5. Kadibahce says :Yanıtla

  Kadikoyde butik bir otel isletmeye basladik yardimci olursaniz cok seviniriz. Biz otelimizi hotel adse kayit etmek istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk SEM Reklam Ajansı

Çamlık Mah. Şahinbey Cad. Kule İş Merkezi No : 110 Kat : 3 İstanbul

TELEFON NUMARALARI

Tel : 0216 606 23 72

Otel pazarlama konusunda detayları konuşmak için Tahir Dinç ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Makaleler

Otel Reklamları

Otel tanıtım ve satış konusunda Türk SEM ile çalışın ve siz daha başarılı otel yönetimi için zaman / enerji kazancı sağlayın.

Tatil bölgeleri için sezonluk tatil otelinizde reklam yayınlamak istiyorsanız Türk SEM bu konu da ki tecrübelerini sizler için kullanmaya hazır. Sezonluk tatil otelleri için hem Google Ads hem de Sosyal Medya'da oldukça önemli bir reklam verme deneyimi ve dökümanımız mevcuttur. 

Tatil otelciliğinde reklam akışı şehir otelciliğinden oldukça farklıdır. Doğru kişiye doğru zamanda ve ulaşmak aynı zamanda sezon içerisinde çukur dediğimiz boş zamanlar için özel olarak çalışmak oldukça önemlidir. Türk SEM olarak 15 yıldan fazladır otel reklamları yayınlıyoruz. Gazete + TV ve diğer geleneksel reklam modellerini deneyip, dönüşüm oranlarını bilmekteyiz. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü reklamı denedik ve otelinizin konsepti, lokasyonu ve diğer değişkenlerine göre dönüşüm oranlarını oldukça yakın tahmin edebiliyoruz.

Şehir otelciliği, tatil otelciliğinden oldukça farklıdır. Reklam kanalında Şehir otelciliğinde bulunduğunuz lokasyon önem arz eder. Kendi lokasyonunuzda popüler olurken yakın lokasyondan müşteriniz olmaya uygun aramaya sahip kullanıcılar da önemlidir. Otelinize yakın oldukça arama müşteriniz olma oranı artmaktadır. 

Sosyal medya kanadında ise şehir popülerliği için yakın şehirdeki kitleyi yılda 1 defa bitirmenin faydalı olduğunu biliyoruz. 

TÜRK SEM OTEL REKLAM YÖNETİM HİZMETLERİ

Lütfen tüm bilgileri doldurunuz. En kısa sürede size temsilcimiz dönüş yapacaktır.

TOP