Gizlilik Politikası Oluşturucu

Gizlilik Formu Nedir?

Standart bir gizlilik politikası, web sitenizin kişisel bilgileri toplama, kullanma, paylaşma ve koruma yöntemlerini açıklayan bir belgedir. Bu belgelerin, sizin için geçerli olan yasalara bağlı olarak belirli bilgiler içermesi gereken bir belgedir.. Sonuçta siz ve web sitenizin ziyaretçileri arasında güven oluşmasına Gizlilik Sözleşmesi yardımcı olur. Web sitenizin uygulamalarını doğru bir şekilde yansıtan standart bir gizlilik politikasına sahip olmanız için bu aracı sizler için herkesin kullanımına sunduk.

Neden bir Web Sitesi Gizlilik Politikasına ihtiyacınız var?

Standart bir web sitesi gizlilik politikası birkaç nedenden dolayı önemlidir:

- ✅ Kullanıcılarınızın gizliliğini ciddiye aldığınızı göstererek kullanıcılarınızın güvenini kazanmanıza yardımcı olur.
- ✅ Gizlilik politikasına sahip olmak sizi bazı davalardan ve para cezalarından koruyabilir.

Otomatik Gizlilik Politikası Oluşturma Aracı

Web siteniz için en hızlı yoldan zahmetsizbir şekilde gizlilik politikaso oluşturma aracımızı kullanarak web sitenizin gizlilik politikasını hemen yayına alabilirsiniz. Türk SEM olarak oluşturmuş olduğumuz bu araç sizlere oldukça fazla vakit kazandırmaktadır. Tüm bilgileri doğru girdiğinize emin olun, firmanız veya bir web projeniz ismini doğru girmeye çalışınız.

Web Sitesi Gizlilik Politikası Örneği

Firma bilgilerinizi girdikten sonra size özel olarak üretilmiş Gizlilik Politikası Örneğini elde edeceksiniz.Bu örnek üzerinden dilerseniz kendi özel maddelerinizi ekleyebilir, dilerseniz mevcut sözleşme maddelerini kaldırabilirsiniz. Burada elde edeceğiniz Gizlilik Politikası Örneği yayına vermeye hazır bir şekildedir.

Gizlilik Politikası Oluşturma Ücretsiz mi?

Türk SEM tarafından yayınlanan bu araç tamamen ücretsiz bir araçtır. Dilediğiniz kadar gizlilik sözleşmesi oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Gizlilik Politikası Oluşturucumuzla ilgili yaşadığınız olumlu / olumsuz deneyimleri bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden yazabilirsiniz.