fbpx

İç Anadolu‘da düğün sektörü hizmeti veren firmaları evlenecek çiftler için listeleyen gelinlik.org sitesi açıldı. Hedef şehirleri Ankara, Kayseri, Konya ve Aksaray şehirleri var. İlk hedeflerini tamamladıktan sonra İstanbul ve diğer şehirlere açılmayı planlıyorlar.

Elbette tüm firmaları doğru bilgilerle bulmak ve bu firmaları doğru şekilde listelemek gerçek bir emek işi. Bu konuda güzel bir kadro kuruyorlar. Eksiksiz şekilde düğün salonları, gelinlik mağazaları ve düğün fotoğrafçılarını listeyecekler.

Ankara’yı tam anlamıyla tamamladıktan sonra sırayla Kayseri ve Konya var.

Hedefleri dahilinde mobilya mağazalarını da listelemeye çalışıyorlar. Yeni evlenecek çiftlerimiz için en doğru firmaları listelemek içinse puanlama sistemi devreye giriyor.

Ücretsiz düğünle ilgili firmanızı Gelinlik.org sitesine ekleyebilirsiniz. Bakalım projenin sonu nereye gidecek.

Daha önceki yazımız Aksaray Web Tasarım konusunda İstanbul’dan / Aksaray’a taşındığımızı belirtmiştik. Aksaray’da 2020 yılı itibariyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 100 milyon TL üstünde reklam verme deneyimine sahip kadromuz şimdi Aksaray 68’de kendisine yer ediniyor.

Aksaray’da düşündüğümüzden oldukça yüksek derecede İnternet yatırımları düşünen kişiler olduğunu farkettik. Bu muhteşem bir gelişme. Fakat; henüz bir çoğu hala proje aşamasında görünüyor.

(daha&helliip;)

Aksaray Web Tasarım

Türk SEM olarak İstanbul’da Türkiye’nin ilk dijital reklam ajansı olan İstanbul ADCO‘yı açtığımız günden bu yana kadar (2003) İstanbul’da bulunmaktaydık. 2019 sonunda Aksaray‘a taşındık ve çalışmalarımıza memleketimiz Aksaray’da devam etmeye karar verdik. İstanbul’da Türkiye’nin en iyi yazılım ve grafik ekiplerine sahibiz. Aksaray’da Web Programlama konusunda ihtiyacınız varsa çözümler için Türk SEM Aksaray şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi : Türk SEMTürk Search Engine Marketing kısaltılmasıdır ve Türkçe Arama Motoru Marketi anlamı taşımaktadır.

Diğer bir çok şehirde Web sitesi yapımı konusunda anlaşmalı ajanslarımıza yönlendirirken, Aksaray‘da direk olarak Türk SEM ile çalışma şansına sahipsiniz. En zor web yazılım ihtiyaçlarınız için Türk SEM’i tercih edebilirsiniz. Web sitesi üzerinde yapılan yazılım çalışmalarımızda Google kriterlerine uygunluk temel olarak gelmektedir.

Tüm Web Tasarım Müşterilerine Google Play Uygulaması Hediye

Türk SEM’i tercih eden “Aksaray Web Tasarım” müşterileri için Google play uygulaması hediye olarak verilmektedir. 15 yıllık İstanbul’da ki web tasarım çalışmalarımızda çalıştığımız firmalara Referanslar kısmından ulaşabilirsiniz. Dijital reklam çözümleri için Aksaray reklam ajansı sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul merkezli e-Ticaret yazılımları ile de özel anlaşmalarımız vardır. Kapsamlı e-Ticaret projeleriniz içinde görüşebiliriz.

Aksaray Web Yazılım

Yazılım olarak en zor çalışmalar bizim için temel önceliklerdendir. İstanbul’da bulunan ekip arkadaşlarımız sizler için en zor yazılım çalışmalarını başarıyla tamamlayacaktır.

Aksaray Web Tasarım İçin Türk SEM İletişim

Adres : Büyük Bölcek Caddesi, No : 110

Telefon : 0532 234 24 40

Projeleriniz İçin Umutla Çalışın

Reklam Danışmanı Tahir Dinç Kaleme Alıyor. (Kişisel değerlendirmeler içerir.)

Değerlendirme amaçlı bir yazı yazmak istedim çünkü değişim ve gelişim akıl almaz seviyede hızlı oluyor. Bilgisayar ile tanışmam ortaokul 2. sınıfta okumama rastgelmişti. Yıl muhtemelen 2.000’di ve hava oldukça güzeldi. İlk İnternet Cafe’de ilk masamı açtırıp bilgisayar karşısına oturduğumda İnternet Cafe çalışanı gelip, “Web mi? IRC mi?” diye sormuştu. IRC dediğimi hatırlıyorum ve mouse ile IRC’in üzerine 2 kere tıklayıp açıp gitmişti. Yanımdaki arkadaşıma gelecekte yapacağım iş bilgisayarla alakalı olacak dediğimi hatırlıyorum. Çok geçmeden 3 yıl sonra lise yıllarında ilk web sitemi tasarlamış ve Altavista, Arabul gibi portallarda yer edinmeye çalışmaktaydım.

Tam olarak 2.000’li yılların başının arama motoru açma çılgınlığının olduğu dönemler diyebilirim. Milyonlarca arama motoru vardı ve bunlara sitemizi çoğu zaman tek tek kayıt ederdik. Henüz “Sitenizi 10 milyon arama motoruna kayıt edin.” gibi hazır modüller gelmeden önce İnternet Cafe’ye gider 1 saat hesap açtırır ve süreçlerde arama motorlarına İnternet olmayan bir PC’de tasarladığım sitelerimi eklerdim.

(daha&helliip;)

TOP