fbpx

Donanimhaber Reklam Hizmetleri

Türk SEM olarak 2015 yılı 3. çeyreğinde Google Türkiye ajansları arasında 1. olduğumuz dönemden bu yana Mecraa reklamcılığı konusunda önemli yol kat ettik. Günümüzde Alexa ilk 100 içerisinde onlarca portalla özel ajans anlaşması içerisindeyiz. Donanım Haber, Alexa sıralamasına göre 45. sırada yer alıyor. Aylık on milyonlarca ziyaretçisi bulunan Donanım Haber içerisine şimdi sizde reklam verebilirsiniz.

Onlarca farklı reklam alanı sayesinde yeni müşterilere ulaşmak mümkün. Reklam verilecek ürün veya hizmet alanı için en uygun reklam modeli için lütfen Türk SEM iletişim kısmından bizlerle iletişime geçin.

Şimdi Türk SEM aracılığıyla Donanım Haber’e reklam verebilirsiniz.

Adınız Soyadınız

Firma Web Sayfanız

Telefon Numarası

Epostanız (gerekli)

Sadece Kurumsal Firmalar Olduğunu Anlıyorum

İletiniz

Lütfen eksiksiz doldurduğunuza emin olun.

Türk SEM’e bağlı çalışmalardan olan Gelinlik.org önemli bazı virajları aştı. Ankara‘mızdan başladığı çalışmalara sırasıyla Malatya ve Bursa‘da katıldı. Ankara Gelinlik Duyurusu konusunda ilk giriş yaptıkları zaman bir makale kaleme almıştık. Kısa sürede listelenen Gelinlik Mağazası sayısı çoktan 15‘lere geldi. Bu konuda Gelinlik ekibi oldukça güzel çalışıyor. İlgili siteyle alakalı bir öneriniz olursa Türk SEM İletişim ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sırada İzmir Gelinlik Var

Ankara’dan sonra ilk sırada İzmir geliyor. İzmir’de hizmet veren Gelinlik mağazalarını toptan ve perakende olarak sınıflandırarak ekleme niyeti içerisinde. İzmir sadece ülkemizin değil dünyanın en önemli gelinlik üretimi yapan şehirlerinden birisi. Çalışmalarımızda bir bütün halinde “Dünyanın en iyi stilistlerinin ülkemizde olduğunu göstermek, modellerimizi dünyaya açmak.” şeklinde yorumlayabiliriz.

Arka planda İngilizce olarak çalıştığımız bir çok projede de bu sözü temel alıyoruz. Türk SEM olarak tüm çalışmalarımızda ülke menfaatlerimizi gözettiğimizi belirtebilirim. 

Teşekkür ederiz.

İç Anadolu‘da düğün sektörü hizmeti veren firmaları evlenecek çiftler için listeleyen gelinlik.org sitesi açıldı. Hedef şehirleri Ankara, Kayseri, Konya ve Aksaray şehirleri var. İlk hedeflerini tamamladıktan sonra İstanbul ve diğer şehirlere açılmayı planlıyorlar.

Elbette tüm firmaları doğru bilgilerle bulmak ve bu firmaları doğru şekilde listelemek gerçek bir emek işi. Bu konuda güzel bir kadro kuruyorlar. Eksiksiz şekilde düğün salonları, gelinlik mağazaları ve düğün fotoğrafçılarını listeyecekler.

Ankara’yı tam anlamıyla tamamladıktan sonra sırayla Kayseri ve Konya var.

Hedefleri dahilinde mobilya mağazalarını da listelemeye çalışıyorlar. Yeni evlenecek çiftlerimiz için en doğru firmaları listelemek içinse puanlama sistemi devreye giriyor.

Ücretsiz düğünle ilgili firmanızı Gelinlik.org sitesine ekleyebilirsiniz. Bakalım projenin sonu nereye gidecek.

Daha önceki yazımız Aksaray Web Tasarım konusunda İstanbul’dan / Aksaray’a taşındığımızı belirtmiştik. Aksaray’da 2020 yılı itibariyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 100 milyon TL üstünde reklam verme deneyimine sahip kadromuz şimdi Aksaray 68’de kendisine yer ediniyor.

Aksaray’da düşündüğümüzden oldukça yüksek derecede İnternet yatırımları düşünen kişiler olduğunu farkettik. Bu muhteşem bir gelişme. Fakat; henüz bir çoğu hala proje aşamasında görünüyor.

(daha&helliip;)

TOP