SEO üzerine 3 temel çalışma alanımızdan birisi olan Twitter, Sosyal Medya’nın kalbi konumunda. Türk Sem olarakta onlarca büyük Twitter hesabı ile direk iletişim içerisindeyiz. İşlevsel bir SEO için, SEO çalışması yaptığımız web sayfadan yararlanabilecek, ürün alabilecek kitleye ulaşım gereklidir. Bu sebeple Twitter üzerinden bu kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Fakat ana politikamız ise “Yüksek Takipcili Twitter” hesapları üzerinden bol tanıtım olarak değil, paylaşıma açık içerikler üretilmesi noktasındayız.

Firmanıza Ait Twitter Hesapları Üzerinde Çalışıyor Muyuz?

Türk Sem bünyesinde Sosyal Medya danışmanımız mevcuttur. SEO Hizmeti verdiğimiz kurumların eğer “Sosyal Medya Danışmanı” yoksa bu hususta çalışmaları da ücretsiz olarak üstleniyoruz. Çünkü iyi bir SEO için tüm faktörlerin hesaplanması ve kaliteli bir şekilde hareket etmesi gereklidir.

twitterlogoTwitter Danışmanlığı İçerisinde Neler Barındır

  1. Twitter hesabı yeni takipcilerin kontrolü
  2. Takipcilerin yorum ve etkinlik takibi
  3. Yeniliklerle alakalı Twitler atılması
  4. Yeni takipciler için proje geliştirmek
  5. Kabul edilen projeleri uygulamak
  6. Twitter hesabı hakkında gelişmelerin raporlanması
  7. Kendi görüşleriyle değerlendirme sunmak

Twitter Reklamlarıyla İlgilenilmesi

Twitter reklam süreçleriyle ilgilenmesi tamamen özel ilgi isteyen ve vakit alan bir uygulamadır. Bu hususta önemli birikimler elde etmiş kadromuzla Twitter reklamları programlayıp, dönüşüm takibi ve değerlendirme hizmetlerini sunmaktayız. Hedef kitleye direk ulaşım, her platformda müşterinizi kaybetmemeniz açısından Twitter reklamlarını önemsiyoruz.

Firmalar için her geçen gün reklam modellerini artıran Twitter, bizim için en işlevsel reklam modeli olarak Success Stories modeli uygulanabilir durumdadır.

Kendimize Ait Twitter Hesapları Var Mı?

Kendimize ait Twitter ve Facebook sayfaları mevcuttur. Genelde sayfalarımız Turizm üzerinedir. Her gün bir içeril paylaşmakta ve takipcilerimiz için yararlı gördüğümüz linkleri aktarmaktayız.

Daha Detaylı Sunum İçin İletişime Geçin

Firmanızla ve sektörünüzle alakalı incelemeler yaparak detaylı sunum gösterebilmemiz için bizimle iletişime geçin. İletişime geçmek için Türk Sem iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.

 

1 yorum

Ucuz Tatil Yerleri Twitter Hesabımız Hakkında - Türk Sem · 4 Haziran 2015 14:14 tarihinde

[…] fiyatlara, daha kaliteli hizmet almak isteyenler için oluşturmuş olduğumuz Twitter sayfamızla alakalı bilgilendirme […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir