Sosyal Medya Bilgileri

Kurumunuz İçin Twitter’dan Kimler Takip Edilebilir?

Kurumsal firmalar için kendi sektörleriyle alakalı popüler hesapları bulabilir ve onları takip edebileceğiniz bir web sayfası olduğunu biliyor muydunuz? Bu kısımda örneğin "İnşaat" aramasında çeşitli özelliklere göre alakadar kullanıcıları listeleyebileceğiniz ve takip edebileceğiniz "Followerwonk" sistemini tanıtalım istedim.

Kurumunuz için yeni açtığınız hesapta kendi sektörünüzle alakalı önemli "Twitter Hesaplarını" bu yazılımla bulabilir ve takip etmeye başlayabilirsiniz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Sosyal Medya Bilgileri

Ucuz Tatil Yerleri Twitter Hesabımız Hakkında

Uygun fiyatlara, daha kaliteli hizmet almak isteyenler için oluşturmuş olduğumuz Twitter sayfamızla alakalı bilgilendirme kısmındasınız.

Sosyal ağ çalışmalarımız dahilinde kullandığımız insanlara faydalı Sosyal Ağ sayfalarından birisidir. Sayfamızda takipcilerimiz tarafından hoş karşılanacak içerikler paylaşılır. Örneğin 80 TL altı oteller veya %50 gibi ciddi indirim yapmış olan oteller gibi. Sayfada paylaşımlarımız tamamen takiplerimiz ve incelemelerimiz sırasında yeterli fiyata inmiş olan oteller tanıtılır.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Adwords Bilgileri

SEM Nedir?

Search Engine Marketing Nedir? Türkçesi Arama Motorları Marketi olarak geçmektedir. İçerisine arama motorları ile ilgili her türlü satın alabileceğiniz hizmeti kapsar. Bunlardan baskın olan hizmetler ise; Aramalarda iyileştirme, reklam çalışmalarından yararlanma, rehber uygulamalarına kayıt ve Daha fazlasını oku…

önce , tahir tarafından