İnternet Gündem

WordPress Hazır Mobil Site Teması

WordPress sitelerin en büyük sıkıntısının Mobil arayüz noktasında olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu konuda arama tarama çalışması yaptık ve Mobil site noktasında ki ihtiyacınızı gidecek hoş bir eklenti ve tema bulduk. Bu eklenti sayesinde sitenizdeki "Responsive Tema Ek Yükünden" kurtuluyor olacaksınız. Bir önceki yazımızda Responsive Tasarım ve SEO konusunda önemli noktaları belirtmiş ve Responsive tasarımın SEO'ya zararlandan bahsetmiştik.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
İnternet Gündem

İşinize Yarıyacak Google Blogları

Google'yi takip etmek çok güç her gün her hangi bir departmanı bir çok yenilikle alakalı duyurular geçiyor. Fakat biz kendi alanımızla alakalı blogları sık sık (İngilizce olanları) takip ediyoruz. Bloglarında kullandıkları yazı fontunun ise neden o kadar küçük olduğunu tüm Türk Sem kadrosu olarak merak ediyoruz.  Buradan kendilerine özel bloglarına yer verdik. Bloglarında nelerle karşılaşacağınız ise kısa kısa özetler içeriyor.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Adwords Bilgileri

SEM Nedir?

Search Engine Marketing Nedir? Türkçesi Arama Motorları Marketi olarak geçmektedir. İçerisine arama motorları ile ilgili her türlü satın alabileceğiniz hizmeti kapsar. Bunlardan baskın olan hizmetler ise; Aramalarda iyileştirme, reklam çalışmalarından yararlanma, rehber uygulamalarına kayıt ve Daha fazlasını oku…

önce , tahir tarafından