Firmalara Duyurular

Online İtibar Yönetim Çalışması

Firmanız hakkında yazılan olumsuz yorumlardan %80'e varan etkilenme oranı bulunmaktadır. Bu oran "İtibar Yönetimi" konusunun ne denli önemli olduğunu belirtmektedir. Firmaların kurumsal imajlarının satışlarına doğrudan etkisi düşünüldüğünden de fazladır. Biz bu konuda kadromuzla çalıştığımız firmalara önemli çalışmalar yapmaktayız. Fakat; Türk Sem olarak gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmaları yanında, itibar yönetim çalışması da gelmektedir. Sektörünüzde ki rakiplerinizin sizlere zarar vermesine izin vermeyin.

Türk Sem ile yapacağınız SEO anlaşmalarında İtibar Yönetimi çalışmaları, SEO hizmetimiz kapsamındadır.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Firmalara Duyurular

Google’ye Site Şikayet Etmek

2014 yılı temmuz ayında web yayıncıları memnun eden çalışmayla Google, kopya içerik sitelerine savaş açtı. Özellikle datasında bulunan %30'a ulaşan kopya içerik oranıyla Google kopya içerik üreten siteleri durdurmak istiyor. Orjinal içerik üreten sitelere daimi olarak verdiği desteği de bu çalışmasıyla da destekleme gayretindeler.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Firmalara Duyurular

Sayfa Yüklenme Süresi – Google PageSpeed Insights

Google sıralamayı etkileyen faktörler arasında açıklamaya çekinmediği bir diğer özellik ise sayfaların yüklenme süresidir. Hem Mobil kanadında hem Masaüstü kanadında açılış sürecinin algoritma olarak sıralamaya etki ettiğini söylemiş aynı zamanda hızlı açılan sitelere kullanıcıların tekrar ziyaret etme eğilimi içerisinde olduğunu belirtmiştir. Bu noktada web site yapımcıları içinde kaynak olabilmesi için "Pagespeed" yani Sayfa Hızı ile ilgili bir sayfa yayınlamıştır.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Firmalara Duyurular

Google News Kayıt – Google Haberlere Nasıl Başvuru Yapılır?

2005 yılında kendi kodlama sistemiyle başladığı haberler kısmına her gün geliştirerek işlevsel bir hale getirdi. İlk zamanlarında Google, seçici davranmakta ve bilindik haber portallarını "Google News" içerisine eklemekteydi. Bu stratejisini bildiğiniz gibi tüm uygulamalarında yapmakta. Şimdilerde bu eklemeyi kriterlerini karşılayan herkesi eklemekle devam ediyorlar. Şu an kriterlerini karşılıyorsanız Google News içerisine eklenmeniz de her hangi bir engel yoktur.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Adwords Bilgileri

SEM Nedir?

Search Engine Marketing Nedir? Türkçesi Arama Motorları Marketi olarak geçmektedir. İçerisine arama motorları ile ilgili her türlü satın alabileceğiniz hizmeti kapsar. Bunlardan baskın olan hizmetler ise; Aramalarda iyileştirme, reklam çalışmalarından yararlanma, rehber uygulamalarına kayıt ve Daha fazlasını oku…

önce , tahir tarafından