Bizden Gelişmeler

Pendik Reklam Ajansı – HEXAGON DESIGN

Pendik'te faaliyet gösteren Hexagon Design ile Pendik lokasyonlu bir çok reklam çalışmanızı yapabilirsiniz. Firma kurucusu "Ümit Dülger" ile Türk Sem ile ilgili SEO görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web tasarım çalışmaları yapan firma çalışmalarında WordPress tercih ediyor. Pendik ve Tuzla merkezli çalışan firma ile kurumunuz için dış mekan çalışmalarından da yararlanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Google 2016 Yılı 3. Çeyrek Birincisi Türk Sem

2016 yılında Google Adwords alanında Google Türkiye'ye bağlı ajanslar arasından 1. olduk. Bu önemli başarı da bizlere değer katan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıllarda bu başarımızı devam ettirerek daha önemli çalışmalara imza atmayı planlıyoruz.

Sizde bizlerden SEO ve Adwords alanında bilgi almak için İletişim kısmımızı kullanabilirsiniz.

Turizm sektöründeki başarılı çalışmalarımızı diğer sektörlere girerek de devam ettirme planları içerisindeyiz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Mecidiyeköy Web Tasarım – Türk Bilişim

Anlaşmalı ajanslarımızdan Türk Bilişim firması yazılım ve web tasarım konusunda hizmet vermektedir. Kurumsal olarak büyük firmalara çalışmalar yapan firma, yazılım ve tasarım konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarından birisidir. Mecidiyeköy'de bulunan ofislerini ziyaret ederek SEO uyumlu web tasarım hizmeti alabileceğiniz gibi aynı zamanda SEO görüşmelerini de Türk Bilişim firması üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Türk Sem olarak anlaşmalı ajanslarımız tarafından yapılan siteler "On-Page SEO" standardına uygun olduğunun onayını vermekteyiz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Ümraniye Web Tasarım Hizmetleri

Firmamız Türk Sem, Türkiye'nin en önemli SEO ve Adwords ajanslarından birisidir. 2016 yılında Google Türkiye'ye bağlı ajanslar arasında 1. olmuştur. Ümraniye'de bulunan ajansımız yakın çevresinde ki büyük firmalarla iş ortaklığı yapmayı sabırsızlıkla beklemektedir. Firmamız yazılım ve tasarım çalışmalarını "Anlaşmalı Ajanslarına" yönlendirmektedir. Firmanız için yaptıracağınız web temelli çalışmalarda Türk Sem olarak müdahil olmaktayız. Anlaşmalı ajanslarımız ile özel anlaşmalar çercevesinde çalışmalarınızı Türk Sem güvencesiyle yaptırıyoruz. Bu sebeple web tasarım işlerinizle ilgili görüşmeler için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Turizme Yönelik Reklam Çalışmalarımızı Artırıyoruz

Ana hizmet alanımız olan Turizm, 2016 yılı itibariyle oldukça güçlü şekilde bağlantılarımızla ilerlemeye devam ediyor. Otel pazarlanması konusunda ki önemli birikimlerimizi turizm firmaları başta acenta ve oteller olmak üzere kullanıyoruz. Eğer otelinizin satışı noktasında yeterli verim alamadığınızı düşünüyorsanız Türk Sem olarak bizlerle iletişime geçebilir ve çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otel ve turizm acentası İnternet reklamcılığında 12 yıllık bir deneyim sahibiyiz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Çekmeköy Web Tasarım Hizmetleri

Türk Sem olarak Türkiye'nin önemli SEO firmalarından birisiyiz. Fakat; ajans olarak işimiz sadece SEO'dur. Web tasarım çalışmalarında anlaşmalı ajanslarımız aracılığıyla görüşmekteyiz. Anlaştığımız web tasarım hizmetleri anlaşmalı kurumlarımıza yönlendirilir. Fakat; çalışmaların projelendirilmesi ve takibi ajansımız aracılığıyla yapılmaktadır. Genel sorumluluğu Türk Sem olarak üstlenmekteyiz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

CreaVIP – Kdz. Ereğli Web Tasarım

Zonguldak / Kdz. Ereğli 'de bulunan anlaşmalı iş ortaklarımızdan CREAVIP ile Web Tasarım ve SEO görüşmelerini yapabilirsiniz. Her ne kadar CreaVIP'in genel merkezi Kdz. Ereğli'de bulunsa da Eskişehir, Zonguldak merkez, Bolu ve Düzce'ye yönelik hizmet verebilmektedir. Aynı zamanda Tüm Türkiye'ye de grafik ve tasarım işleri yapmaktalar.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

TB Yazılım – Beşiktaş Web Tasarım

Türk Sem olarak çalışmakta olduğumuz ajanslardan TB Yazılım, tasarım ve yazılım olarak gelişmiş bir kadroya sahiptir. Merkez ofisleri Beşiktaş'ta bulunur ve tüm Türkiye'ye yazılım hizmeti sunmaktadır. Web tasarım, grafik hizmetleri için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

TEL. 0 (212) 261 12 12

Abbasağa Mah. Yıldız Cad. Tevfik Paşa Konağı No:49/1 Beşiktaş / İSTANBUL Web tasarım ve SEO görüşmelerini TB Bilişim ofisinde gerçekleştirebilirsiniz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Bizden Gelişmeler

Google’dan Süpriz Hediye – The Game

Bugün kargodan gelen süpriz Google paketini açarken bir oyun takımı geleceğini hiç düşünmemiştik. Google tarafından daha önce mini golf takımı ve salıncak hediyesinden sonra basit bir Adwords oyunu göndermiş olmaları güzel oldu. Türk Sem Adwords Yöneticisi Burak Tan ile ufak bir deneme oyunu da oynadık. Oyundan daha ziyade Adwords temelli bilgi yarışması desek daha doğru olurdu. Tabi tüm kadro olarak tüm soruları istisnasiz bir şekilde doğru cevapladık. Türksem Reklamcılık olarak zaten gerekli porgramları geçerek yetkili Google Partneri olmuştuk.

Adwords Bilgi Yarışması - The Game

Teşekkürler Google

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından