Başarı Hikayeleri

Medicine Hospital Proje Yönetimi

Türkiye Özel Hastaneler arasında yurtdışına açılarak ülkemiz öz kaynaklarından yararlanıp markalaşma süreci yaşamak isteyen önemli hastane gruplarından birisi de Medicine Gruop'tur. Kosova ve Türkiye'de hastaneleri bulunan Medicine Hospital, her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Türk Sem olarak dünya İnternet gündemini yakından takip etmek isteyen ve ilgili İnternet / müşteri etkileşiminden maksimum fayda sağlamak isteyen Medicine Hospital için önemli çalışmalar yapmaktayız.

Bir çok birimde ülkemiz standartlarının çok üstünde hizmet vermektedir. İlgili hizmet arayan kişilerce Medicine Hospital etkileşim oranını maksimum dereceye çıkartmak niyetindeyiz.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Başarı Hikayeleri

YAYLAOĞLU Proje Yönetimi

200 kişilik dev bir kadroya sahip Yaylaoğlu Tuğla Fabrikası, Türkiye'de Tuğla ve Kiremit'in başkenti Sinop / Boyabat'ta hizmet vermektedir. Bir çok yeterlilik sertifikasını barındıran Yaylaoğlu Tuğla web sayfası proje çalışmalarında Türk Sem'i tercih etmiştir. Web sayfalarında Tuğla fiyatları, kadrosu, yeterlilik sertifikaları ve kendileriyle ilgili haberlere ulaşılabilmektedir.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Başarı Hikayeleri

YENİ BİRLİK GAZETESİ Proje Yönetimi

Türk Sem olarak "Web Proje Yönetimi" çalışmalarında 2016 yılı itibariyle 13 yıllık deneyimimizi doldurduk. Türkiye'nin de ilk Web Proje Yönetim firması İstanbul ADCO'yu açmanın gururu içerisindeyiz. Daha önce çeşitli alanlarda çalışmalar yaptığımız Metro Turizm, VIP Tur, Gezinet, Otelkolik, ve Tatil Vitrini gibi büyük firmalarının yanı sıra bugünlerde "Yeni Birlik Gazetesi" çalışmasına başladık.

Yeni Birlik Gazetesi'nden kısaca bahsedecek olursak Beşiktaş'ta, Digitürk Genel Merkezinin hemen yanında merkez ofisi bulunan ve günlük olarak yayınlanan Siyasi Gazetedir. Gazete bayilerinden 07.04.2016 itibariyle günlük olarak temin edilebilir.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Başarı Hikayeleri

VIPDOLAP Proje Yönetimi

Vipdolap, İkinci El üzerine Lüks markaların alınıp, satılabildiği bir alışveriş portalıdır. Bu noktada hizmet veren site, benzer portallar arasından sıyrılıp ilk 3 sırada kendisine yer edinmektedir. Yüzlerce dolap içerisinde binlerce ürüne vipdolap.com aracılığıyla ulaşılabiliyor. Takıdan, giyime; Daha fazlasını oku…

önce , tahir tarafından
Başarı Hikayeleri

Otelkolik Proje Yönetimi

Türkiye'nin önemli turizm firmalarından Otelkolik proje yönetimi Türk Sem olarak bir süredir üstlenmekteydik. Kuşkusuz web alanında en iyi Türkiye turizm web sayfasını oluşturmak için çıktığımız bir yoldu. Otelkolik, Türk Sem için en önemli partnerlerinden birisi konumundadır. Turizm acentası projesi ilk olarak yorumlandığı dakikadan günümüze kadar süren süreçte oldukça gelişti ve yenilendi. 18.01.2016 tarihiyle beraberde yayına girmiş durumdadır.

Her alanda Türkiye'nin en iyi turizm acentalarından birisi olması için uğraşmaktayız. Bu konuda ortak akla güvenmekte ve Türkiye'nin en önemli 5 turizm acentasından birisi olmak için karıncalar gibi çalışmaktayız.

(daha&helliip;)

önce , tahir tarafından
Adwords Bilgileri

SEM Nedir?

Search Engine Marketing Nedir? Türkçesi Arama Motorları Marketi olarak geçmektedir. İçerisine arama motorları ile ilgili her türlü satın alabileceğiniz hizmeti kapsar. Bunlardan baskın olan hizmetler ise; Aramalarda iyileştirme, reklam çalışmalarından yararlanma, rehber uygulamalarına kayıt ve Daha fazlasını oku…

önce , tahir tarafından