Youtube Reklam Ajansı

Türk SEM olarak reklam çalışmalarını yaptığımız firmaların hedeflerine daha hızlı ulaşması hedef kitlelere en yoğun şekilde ulaşma çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda Youtube üzerinden “Ana Hedef” kitlesi olan müşterilerimiz için Video Reklam çalışmalarını da yapmaktayız. Bu konuda milyonlarca TL’lik deneyimimiz sayesinde en doğru kitle, en uygun bütçelerle en fazla kişiye ulaşmayı başarmaktayız. Bu konuda Youtube üzerinden 1 izlenme için ortalama bütçemiz 0,0103 olarak geçmesi zor bir rakamda hizmet verdik.

Bir çok ulusal önemli firma başarılı dijital reklam çalışmaları için doğru adresin Turksem.com olduğunu bilmekte ve bu konuda bizlerle çalışmaktadır. Sizde ürün veya hizmetlerinizi en doğru kitleye ulaştırmak istiyorsanız bizlerle çalışabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Aksaray’da Kalealti Caddesi, Civil karşısında açılan “Vera Gelinlik” reklam ve web proje yönetim çalışmaları için Türk SEM‘i tercih etti. Vera Gelinlik olarak ilkeleri “Herşeyin en güzeli.” prensibine dayanmaktadır. Aksaray’dan gücünü alarak tüm Türkiye’ye satış yapmak arzusunda olan Vera Gelinlik bu konuda “Digital Marketing” çalışmalarına da oldukça önem veriyor. Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 gibi platformlarda yer almaktadır. Kendi web siteleri veragelinlik.com üzerinden de online satış çalışmaları da yapıyolar. Sadece gelinlik değil, tüm gerekli aksesuar, bindallı ve nişanlıkta yine mağaza içerisinde bulunmakta.

(daha&helliip;)

İnşaat Adwords Reklamları Yönetimi

Bir çok farklı sektörde önemli deneyimler elde ettik. Google Adwords üzerinde de 12 yıllık deneyime sahibiz. On milyonlarca TL’lik reklam deneyimine sahip kadromuz hem ülke içerisinde ürün / hizmet pazarlamasında hem ülke dışında ürün / hizmet pazarlamasında deneyime sahiptir. Müşteri kitleniz ülke içerisinde veya dış pazarda olsun dilediğiniz kitleye Türk SEM aracılığıyla en uygun çalışma rakamları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Türk SEM olarak hızla büyüyen İnternet ve Dijital reklamcılığı en yakın mesafeden takip etmekteyiz. Tüm reklam programlamalarını yeni proje ve dairelerinizin satışı için kullanmakta ve ürünlerinizi satın alabilecek kitleyi veritabanınıza kayıt etmekteyiz.

(daha&helliip;)

Türk SEM olarak turizm ve hastane çalışmalarından sonra İnşaat sektörüne giriş yaptık. Ajans olarak Türkiye’nin en zor sektörlerinde ağır rekabet halinde bulunmak ve reklam müdürlüğü hizmeti verdiğimiz firmalara yüz milyonlarca TL ciro yaptırmanın vermiş olduğu büyük bir deneyim ve gurur içerisindeyiz. Bu kısımda da bizimle çalışmak isteyen firmalara bilgilendirici bir yazıyla projelerini nasıl yöneteceğimize değineceğiz. Şu net olarak belirtilmelidir ki; sektör yoğun rekabet içermektedir. Bu sebeple her reklam modelinin harfiyen doğru uygulanması gerekmektedir.

(daha&helliip;)

TOP