fbpx

Mobilya Mağaza Reklamları

Reklam anlayışı son yıllarda tamamen değilti. Geleneksel reklam yöntemleri etkileşim ve verim olarak gerilerken yeni pazarlama metodları verim kalitesini oldukça artırdı. InBound Marketing temelli reklam veren mağaza işletmeleri günümüzde daha başarılı süreçler yaşamaktadır. InBound Pazarlama stratejisi kısaca yeni reklam modelleri olan dijital reklam çalışmalarıdır. Hedef kitlenin olduça belli olduğu reklam modelleri tercih edilmektedir.

Reklam stratejisi konusunda uzman kadromuzla başarılı reklam çalışmaları yapıyoruz. 20 milyondan fazla vermiş olduğumuz reklam deneyimini şimdi bölgenizde mağaza ürünlerinizin satışını artırmak için kullanabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Mağazası İçin Google ve Facebook Reklamları

Dijital reklamın en önemli 2 alanını Google ve Facebook oluşturmaktadır. Aralarında önemli farklar vardır ve her ikisinde de yer almak gerekir. Facebook varsayımlar üzerine hareket eder ve muhtemel müşteri varsayımında bulunur. Google’da ise daha net bir müşteri vardır. Araştırmaları baz alınır ve hitap kitlesi çok büyüktür. Başarılı Mobilya Mağazacılığı Reklamı için her ikisininde üstlendiği görev farklıdır.

Eğer bir mobilya mağazanız varsa bizimle şimdi bir toplantı ayarlayabilirsiniz.

 

 

Reklam yönetim hizmetleri konusunda önemli bir birikim ve deneyim sahibi olan Türk SEM, tüm müşterilerine “Native” temelli Google Play uygulaması hediye ediyor. Hediye ettiğimiz uygulamalar basit Webview değil oldukça karışık yapıya sahip tam bir uygulamadır. Müşterilerimizden uygulama tasarımı, uygulama kodlaması ve uygulama eklenmesi konusunda hiç bir ücret talep etmiyoruz. Uygulama reklamları konusunda doğru adres daha önce olduğu gibi yine Türk SEM’dir.

Başarılı çalışmalar için Türk SEM’i tercih eden müşterilerimize Türk SEM tarafından hediyedir. Daha önce yayınladığımız uygulamalara Google Play Uygulama Listesi kısmından ulaşabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Fiziksel Mağaza Reklam Hizmetleri

Reklam çalışmaları konusunda Türk SEM olarak “Mağaza” reklamcılığı üzerine çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fiziksel mağazanızı kendi lokasyonunda en çok ziyaret edilen mağaza haline getirebiliriz. Reklam bir düzlemde giden ve tek bir doğru yolu olan çalışma kesinlikle değildir. Fiziksel mağazacılık ile online mağazacılık bir birinden ayrı ve bağımsız ise asla değildir. Aksine online mağazacılık başarısı, direk olarak fiziksel mağaza başarısını ve ziyaretlerini etkiler.  Bu konuda basit reklam modeli değil, oldukça komplike bir reklam sistemi tüm alternatiflerin kullanımını gerektiren bir sistemler bütünüdür.

(daha&helliip;)

Ajans olarak Üniversiteler için ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Esaslarımızın temeli “Üniversitelerimizin dünya sıralamasında daha üst sıralarda yer alması.” prensibi üzerine kuruludur. Dünya üniversite sıralamalarını 3 kısma ayırabiliriz. İşin aslı dünyada 4 büyük üniversite sıralama yapan kurumsal firma vardır. Bunlar arasında en popüler olanı ise Webometrics sıralama sistemidir. G-Factor temelinde kendi algoritması vardır. Google temelli bir sıralama sistemidir. Türk SEM olarak Google bizim uzmanlık alanımızdır. Üniversitelere kriterler konusunda danışmanlık yapmakta ve iyileştirme konusunda yönlendirmlerde bulunmaktayız.

(daha&helliip;)

TOP