İnşaat Adwords Reklamları Yönetimi

Bir çok farklı sektörde önemli deneyimler elde ettik. Google Adwords üzerinde de 12 yıllık deneyime sahibiz. On milyonlarca TL’lik reklam deneyimine sahip kadromuz hem ülke içerisinde ürün / hizmet pazarlamasında hem ülke dışında ürün / hizmet pazarlamasında deneyime sahiptir. Müşteri kitleniz ülke içerisinde veya dış pazarda olsun dilediğiniz kitleye Türk SEM aracılığıyla en uygun çalışma rakamları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Türk SEM olarak hızla büyüyen İnternet ve Dijital reklamcılığı en yakın mesafeden takip etmekteyiz. Tüm reklam programlamalarını yeni proje ve dairelerinizin satışı için kullanmakta ve ürünlerinizi satın alabilecek kitleyi veritabanınıza kayıt etmekteyiz.

(daha&helliip;)

Türk SEM olarak turizm ve hastane çalışmalarından sonra İnşaat sektörüne giriş yaptık. Ajans olarak Türkiye’nin en zor sektörlerinde ağır rekabet halinde bulunmak ve reklam müdürlüğü hizmeti verdiğimiz firmalara yüz milyonlarca TL ciro yaptırmanın vermiş olduğu büyük bir deneyim ve gurur içerisindeyiz. Bu kısımda da bizimle çalışmak isteyen firmalara bilgilendirici bir yazıyla projelerini nasıl yöneteceğimize değineceğiz. Şu net olarak belirtilmelidir ki; sektör yoğun rekabet içermektedir. Bu sebeple her reklam modelinin harfiyen doğru uygulanması gerekmektedir.

(daha&helliip;)

Medicine Hospital Proje Yönetimi

Türkiye Özel Hastaneler arasında yurtdışına açılarak ülkemiz öz kaynaklarından yararlanıp markalaşma süreci yaşamak isteyen önemli hastane gruplarından birisi de Medicine Gruop‘tur. Kosova ve Türkiye’de hastaneleri bulunan Medicine Hospital, her geçen gün daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Türk Sem olarak dünya İnternet gündemini yakından takip etmek isteyen ve ilgili İnternet / müşteri etkileşiminden maksimum fayda sağlamak isteyen Medicine Hospital için önemli çalışmalar yapmaktayız.

Bir çok birimde ülkemiz standartlarının çok üstünde hizmet vermektedir. İlgili hizmet arayan kişilerce Medicine Hospital etkileşim oranını maksimum dereceye çıkartmak niyetindeyiz.

(daha&helliip;)

Pendik Reklam Ajansı – HEXAGON DESIGN

Pendik’te faaliyet gösteren Hexagon Design ile Pendik lokasyonlu bir çok reklam çalışmanızı yapabilirsiniz. Firma kurucusu “Ümit Dülger” ile Türk Sem ile ilgili SEO görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web tasarım çalışmaları yapan firma çalışmalarında WordPress tercih ediyor. Pendik ve Tuzla merkezli çalışan firma ile kurumunuz için dış mekan çalışmalarından da yararlanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

TOP