Ajans olarak Üniversiteler için ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Esaslarımızın temeli “Üniversitelerimizin dünya sıralamasında daha üst sıralarda yer alması.” prensibi üzerine kuruludur. Dünya üniversite sıralamalarını 3 kısma ayırabiliriz. İşin aslı dünyada 4 büyük üniversite sıralama yapan kurumsal firma vardır. Bunlar arasında en popüler olanı ise Webometrics sıralama sistemidir. G-Factor temelinde kendi algoritması vardır. Google temelli bir sıralama sistemidir. Türk SEM olarak Google bizim uzmanlık alanımızdır. Üniversitelere kriterler konusunda danışmanlık yapmakta ve iyileştirme konusunda yönlendirmlerde bulunmaktayız.

(daha&helliip;)

15 yıllık reklam deneyimimiz boyunca oldukça ciddi bir bütçeyi yönettik. Tahmini olarak 50 milyon üstü bir bütçenin yönetimini yaptığımız bu süreçlerde her daim nasıl daha iyi sonuç elde edebileceğimizle ilgili çeşitli projeler geliştirdik. Şu an itibariyle Türkiye ve Dünya genelinde tüm reklam ajansları dahil olmak üzere en işlevsel ve benzersiz metotlar uyguladığımızı belirtebiliriz. Öncelikle her küçük veya büyük reklam hamlemiz mutlak bir neden ve neden dahilinde matematikle ifade edilebilir geçerliliğe sahiptir.

Türk SEM Reklam Ajansı olarak çalışmalarımızı prensiplere ayırdık ve en doğru sonuç için mutlak doğru hamlelere dahiline sığdırdık. Bir müşterimiz bize geldiğinde otel, sağlık ve inşaat sektörleri içerisinde değilse ilk adımımız sektörü tanımak oldu. Sektörü tanımak için elimizde okunabilir ve fikir edinebilir matematik bilgileri gerekmekteydi. Bunun için öncelikle 20 farklı kaynak (Google Trends, Facebook Analiz, Twitter Trends, Sahibinde.com Verileri vb.) verilerin karşılığında yorumlanması güç istatistikleri anlaşılabilir ve reklam için kullanılabilir matematik terimlerine çevirdik.

(daha&helliip;)

Youtube Reklam Ajansı

Türk SEM olarak reklam çalışmalarını yaptığımız firmaların hedeflerine daha hızlı ulaşması hedef kitlelere en yoğun şekilde ulaşma çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu konuda Youtube üzerinden “Ana Hedef” kitlesi olan müşterilerimiz için Video Reklam çalışmalarını da yapmaktayız. Bu konuda milyonlarca TL’lik deneyimimiz sayesinde en doğru kitle, en uygun bütçelerle en fazla kişiye ulaşmayı başarmaktayız. Bu konuda Youtube üzerinden 1 izlenme için ortalama bütçemiz 0,0103 olarak geçmesi zor bir rakamda hizmet verdik.

Bir çok ulusal önemli firma başarılı dijital reklam çalışmaları için doğru adresin Turksem.com olduğunu bilmekte ve bu konuda bizlerle çalışmaktadır. Sizde ürün veya hizmetlerinizi en doğru kitleye ulaştırmak istiyorsanız bizlerle çalışabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Aksaray’da Kalealti Caddesi, Civil karşısında açılan “Vera Gelinlik” reklam ve web proje yönetim çalışmaları için Türk SEM‘i tercih etti. Vera Gelinlik olarak ilkeleri “Herşeyin en güzeli.” prensibine dayanmaktadır. Aksaray’dan gücünü alarak tüm Türkiye’ye satış yapmak arzusunda olan Vera Gelinlik bu konuda “Digital Marketing” çalışmalarına da oldukça önem veriyor. Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 gibi platformlarda yer almaktadır. Kendi web siteleri veragelinlik.com üzerinden de online satış çalışmaları da yapıyolar. Sadece gelinlik değil, tüm gerekli aksesuar, bindallı ve nişanlıkta yine mağaza içerisinde bulunmakta.

(daha&helliip;)

TOP