fbpx

Projeleriniz İçin Umutla Çalışın

Reklam Danışmanı Tahir Dinç Kaleme Alıyor. (Kişisel değerlendirmeler içerir.)

Değerlendirme amaçlı bir yazı yazmak istedim çünkü değişim ve gelişim akıl almaz seviyede hızlı oluyor. Bilgisayar ile tanışmam ortaokul 2. sınıfta okumama rastgelmişti. Yıl muhtemelen 2.000’di ve hava oldukça güzeldi. İlk İnternet Cafe’de ilk masamı açtırıp bilgisayar karşısına oturduğumda İnternet Cafe çalışanı gelip, “Web mi? IRC mi?” diye sormuştu. IRC dediğimi hatırlıyorum ve mouse ile IRC’in üzerine 2 kere tıklayıp açıp gitmişti. Yanımdaki arkadaşıma gelecekte yapacağım iş bilgisayarla alakalı olacak dediğimi hatırlıyorum. Çok geçmeden 3 yıl sonra lise yıllarında ilk web sitemi tasarlamış ve Altavista, Arabul gibi portallarda yer edinmeye çalışmaktaydım.

Tam olarak 2.000’li yılların başının arama motoru açma çılgınlığının olduğu dönemler diyebilirim. Milyonlarca arama motoru vardı ve bunlara sitemizi çoğu zaman tek tek kayıt ederdik. Henüz “Sitenizi 10 milyon arama motoruna kayıt edin.” gibi hazır modüller gelmeden önce İnternet Cafe’ye gider 1 saat hesap açtırır ve süreçlerde arama motorlarına İnternet olmayan bir PC’de tasarladığım sitelerimi eklerdim.

(daha&helliip;)

Mobilya Mağaza Reklamları

Reklam anlayışı son yıllarda tamamen değilti. Geleneksel reklam yöntemleri etkileşim ve verim olarak gerilerken yeni pazarlama metodları verim kalitesini oldukça artırdı. InBound Marketing temelli reklam veren mağaza işletmeleri günümüzde daha başarılı süreçler yaşamaktadır. InBound Pazarlama stratejisi kısaca yeni reklam modelleri olan dijital reklam çalışmalarıdır. Hedef kitlenin olduça belli olduğu reklam modelleri tercih edilmektedir.

Reklam stratejisi konusunda uzman kadromuzla başarılı reklam çalışmaları yapıyoruz. 20 milyondan fazla vermiş olduğumuz reklam deneyimini şimdi bölgenizde mağaza ürünlerinizin satışını artırmak için kullanabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Mağazası İçin Google ve Facebook Reklamları

Dijital reklamın en önemli 2 alanını Google ve Facebook oluşturmaktadır. Aralarında önemli farklar vardır ve her ikisinde de yer almak gerekir. Facebook varsayımlar üzerine hareket eder ve muhtemel müşteri varsayımında bulunur. Google’da ise daha net bir müşteri vardır. Araştırmaları baz alınır ve hitap kitlesi çok büyüktür. Başarılı Mobilya Mağazacılığı Reklamı için her ikisininde üstlendiği görev farklıdır.

Eğer bir mobilya mağazanız varsa bizimle şimdi bir toplantı ayarlayabilirsiniz.

 

 

Reklam yönetim hizmetleri konusunda önemli bir birikim ve deneyim sahibi olan Türk SEM, tüm müşterilerine “Native” temelli Google Play uygulaması hediye ediyor. Hediye ettiğimiz uygulamalar basit Webview değil oldukça karışık yapıya sahip tam bir uygulamadır. Müşterilerimizden uygulama tasarımı, uygulama kodlaması ve uygulama eklenmesi konusunda hiç bir ücret talep etmiyoruz. Uygulama reklamları konusunda doğru adres daha önce olduğu gibi yine Türk SEM’dir.

Başarılı çalışmalar için Türk SEM’i tercih eden müşterilerimize Türk SEM tarafından hediyedir. Daha önce yayınladığımız uygulamalara Google Play Uygulama Listesi kısmından ulaşabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Fiziksel Mağaza Reklam Hizmetleri

Reklam çalışmaları konusunda Türk SEM olarak “Mağaza” reklamcılığı üzerine çalışmalarımıza devam ediyoruz. Fiziksel mağazanızı kendi lokasyonunda en çok ziyaret edilen mağaza haline getirebiliriz. Reklam bir düzlemde giden ve tek bir doğru yolu olan çalışma kesinlikle değildir. Fiziksel mağazacılık ile online mağazacılık bir birinden ayrı ve bağımsız ise asla değildir. Aksine online mağazacılık başarısı, direk olarak fiziksel mağaza başarısını ve ziyaretlerini etkiler.  Bu konuda basit reklam modeli değil, oldukça komplike bir reklam sistemi tüm alternatiflerin kullanımını gerektiren bir sistemler bütünüdür.

(daha&helliip;)

TOP